Movies
Ratings
73
Little ForestRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
SullyRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Good Morning, VietnamRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5