Movies
Ratings
18
The MaskRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5