Movies
Ratings
820
Your Name.Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0