Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0