Movies
Ratings
63
The IslandRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChildRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0