Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0