Movies
Ratings
166
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Spider ForestRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
MunichRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 2.0