Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 1.5
MotherRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Close My EyesRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 5.0