Movies
Ratings
74
New WorldRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0