Movies
Ratings
105
The ShiningRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.5
SkylineRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 4.0