Movies
Ratings
203
The Green MileRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0