Titles you rated
Love NonethelessRated ★ 1.0
Hand in HandRated ★ 1.0
April, Come She WillRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
DuneRated ★ 0.5
After YangRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Romance DollRated ★ 1.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
a Wild RoomerRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5