Titles you rated
2012Rated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5