Titles you rated
BallerinaRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Color Out of SpaceRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
DreamsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0