Movies
Ratings
39
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
Aliens in the AtticRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
NopeRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0