Movies
Ratings
106
The Dark KnightRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
The SessionsRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 1.0
HitchRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.0