Titles you rated
Tai-Chi MasterRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5