Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Break Through!Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.0