Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
Dracula UntoldRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 3.5