Movies
Ratings
366
DaybreakersRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 5.0
DragonRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 5.0
WarRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0