Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0