Movies
Ratings
324
Before SunriseRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5