Titles you rated
Enter the DragonRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0