Titles you rated
Public EnemyRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0