Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 2.0
Check It Out, Yo!Rated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0