Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.5- Take Me to the MoonRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 3.5
DetourRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
3-IronRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.5
Red CliffRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 2.0