Titles you rated
The A-TeamRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
MannyRated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.0
ChloeRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
HidalgoRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5