Movies
Ratings
93
JaneRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 5.0
The Great PassageRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.5