Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5