Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0