Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Lullaby for PiRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
ElephantRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0- CandyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0