Movies
Ratings
74
Up in the AirRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0