Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The PostRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5