Titles you rated
TwilightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 1.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0