Titles you rated
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 2.0
Red Riding HoodRated ★ 2.0