Movies
Ratings
132
Toy StoryRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0