Movies
Ratings
33
Minority ReportRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Machete KillsRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0