Movies
Ratings
48
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0