Titles you rated
DriveRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0