Movies
Ratings
558
Gantz:ORated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5