Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0