Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0