Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0