Movies
Ratings
534
Galaxy QuestRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0