Movies
Ratings
869
The HousemaidRated ★ 4.5
BeetlejuiceRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 2.0
CubeRated ★ 1.0
The InternRated ★ 1.5
L.A. ConfidentialRated ★ 2.0
SullyRated ★ 1.5
OnceRated ★ 1.5
SopyonjeRated ★ 1.0
Horrible BossesRated ★ 2.5
The FugitiveRated ★ 0.5
Black Hawk DownRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 1.5
JawsRated ★ 1.5
Se7enRated ★ 2.0