Titles you rated
ElysiumRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.5
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 0.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
HookRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0