Titles you rated
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
MouseHuntRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
RansomRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0