Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Johnny English RebornRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5