Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0