Movies
Ratings
87
Hello GhostRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 1.0
August RushRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
King KongRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0